סלון
מודרני
7.6.2022
האח הגדול
סלון
מודרני
21.10.2021
רונן ברכה
חדר ילדים
בוהו שיק
25.8.2020
נטלי ודודו אהרון
חדר ילדים
בוהו שיק
13.9.2021
אילנית לוי
סלון
מודרני
20.8.2020
תקוה גדעון (האח הגדול)

התקנות אחרונות

מרימים לנו

האח הגדול
7.6.22
תודה על הכל! אני יודע שתהליך הבניה בבית היה לא קל ותחת לחץ - אבל התוצאה נראית מעולה וזה שווה הכל. הסלון זה החלל כמעט הכי חשוב בבית והוא מקבל מלא מחמאות, הפינת אוכל כמובן מיוחדת ומהממת אז שוב תודה על עבודה מקצועית ויסודית.
רונן ברכה
21.10.21
כל מי שנכנס ממש נדהם מהקיר! כולם חושבים שזה אבן עם עץ אך כשאני אומר שזה טפט לא מאמינים. השקעתי הרבה כסף בבית, במטבח, בריהוט, ותאורה - אבל מה שגונב את ההצגה זה הקיר המעוצב. צוות מקצועי איכותי ומדויק שתוך יום הפך את הבית מעיצוב רגיל לעיצוב מיוחד ושונה שהופך את הבית להצגה. ממליץ בחום בזכות המקצועיות, היחס, הטכנולוגיה והעיצובים. במחיר יחסית זול שינו לגמרי את הבית... פשוט לא להתלבט להקדים ולהזמין.
אילנית לוי
13.9.21
בסוף חודש תשיעי מצאתי את עצמי עדיין לא מוכנה לחדר לתינוקת שעתידה להגיע.. היה חסר משהו שיהפוך אותו למושלם פשפשתי בגוגל שעות והגעתי לאתר קירות. הטפטים מעלפים ישר התאהבתי ובבוקר למחרת עשיתי הזמנה טלפונית מהירה ותוך כמה ימים כבר הגיעו אליי להדביק את הטפט! עכשיו החדר מושששלםםם !!! יחס, שירות ואיכות ווואוו - ממליצה בחום!
נייקי NIKE
21.1.21
סניפי נייקי ישראל כרגע בתהליך עיצוב מחדש, כ-4 חנויות שעומדות לפני מתיחת פנים חדשה - המוצר הזה ממש חם. Nike Israel branches is in new design process. About 4 stores that are facing a new facelift, this product is really hot! The panels have been ordered and about to arrive very soon.
נטלי ודודו אהרון
25.8.20
הזמנתי 3 טפטים שונים לחדר ילדים, חדר משחקים ופ.אוכל. השירות ברמה הכי גבוהה שיש! מתחילת תהליך הבחירה עד להתקנה בבית. הטפטים באיכות מעולה! והם ייחודיים וזה מה שהופך את הבית שלנו למיוחד במינו. ממליצים בחום! 😍 נטלי ודודו.
תקוה גדעון (האח הגדול)
20.8.20
הרבה שואלים אותי על הקיר שלי, אז מדובר בטפט ועם כמה שהקיר יפה בתמונות- אתם צריכים לראות אותו במציאות! שלמות ❣️
סינון לפי
u
w
t
r
v
u
סינון לפי
w
קטגוריה
x
t
חדר
r
סגנון
v
צבע
ירוק
אפור
צבעוני
תכלת
שחור
בטון
ארד
רוז
זהב
כסוף
שמנת
צהוב
סגול
שוקולד
ורוד
מנטה
קפה
תכלת בייבי
פיסטוק
פודרה